Prodajna mjesta

Biograd na Moru

Trg kralja Petra Svačića 1, 23210
023 313 553
biograd@amds.hr
Radno vrijeme (pon-sub): 8 - 21 h

Blato

Ulica 1, broj 19, 20271
020 754 071
trgovina.blato@gmail.com
Radno vrijeme (pon-pet): 8 - 20h (sub): 8 - 13h

Dubrovnik

Vukovarska 22, 20000
020 312 565
dubrovnik@amds.hr
Radno vrijeme: (pon-pet) : 8 - 20h, (sub): 8 - 13h

Imotski

Šetališta Stjepana Radića 6, 21260
021 253 708
trgovina.imotski@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet): 8 - 20h, (sub): 8 - 13h

Kaštel Sućurac

Franje Tuđmana 7, 21212
021 224 185
kastela@amds.hr
Radno vrijeme (pon-ned): 9 - 21h

Korčula

Ul. Ante Starčevića 6 6, 20260
020 711 741
korcula@amds.hr
Radno vrijeme (pon-sub): 8 - 21h, (ned): 8 - 20h

Makarska

Kralja Zvonimira 3a, 21300
021 355 516
makarska@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet): 8:30 - 21 h
(sub): 8 - 13:30h - 15:30 - 20:30

Metković

Ivana Gundulića 23, 20350
020 683 010
metkovic@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet): 8 - 20h (sub): 8 - 13h

Ploče

Vladimira Nazora 49, 20340
020220975
ploce@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet): 8 - 20h, (sub): 8 - 13h

Šibenik

Ante Šupuka 10, 22000
022777974
sibenik@amds.hr
Radno vrijeme (pon-sub): 8 - 21h

Sinj

Miljenka Buljana 5, 21230
021 819 376
sinj@amds.hr
Radno vrijeme (pon-sub): 8 - 21h
(ned): 8 - 20 h

Sinj II

Vrlička 24, 21230
021 872 893
sinj2@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet): 8 - 12h i 17 - 20h
(sub): 8 - 13h

Split

Ruđera Boskovića 18/a, 21000
021312730
prima.split@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet) : 8 - 20h (sub): 8 - 13h

Split, Slavićeva

Slavićeva 15, 21000
021 487 203
slaviceva@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet) : 8 - 20h, (sub): 8 - 13h

Starigrad Hvar

Stari grad trajektna luka, 21460
021 765 525
starigrad@amds.hr
Radno vrijeme (pon-sub): 8 - 21 h
(ned): 9 - 17 h

Zadar-TC Kaufland

Andrije Hebranga 2, 23000
023773978
trgovina.zadar@amds.hr
Radno vrijeme (pon-sub): 8 - 21 h
(ned): 8 - 20h

Cambijerijeva Rijeka

Cambierieva 4, 51000
051 211 609
cambierieva.rijeka@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet): 8 - 20h, (sub): 8 - 14h

Crikvenica

Kralja Tomislava 109, 51260
051499082
crikvenica@amds.hr
Radno vrijeme (pon-sub): 8 - 20h

Gospić

Vile Velebita 3, 53000
053 560 163
gospic@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet): 8 - 20h, (sub): 8 - 13h

Krk

Stjepana Radića 27, 51500
051221076
krk@amds.hr
Radno vrijeme (pon-sub): 8 - 20h

Mali Lošinj

Vladimira Gortana 12, 51550
051445221
mali.losinj@amds.hr
Radno vrijeme (pon-sub): 8 - 21h

Martinkovac

Martinkovac 127, 51000
051 339 665
martinkovac@amds.hr
Radno vrijeme (pon-ned) : 9 - 21h

Novalja

Ulica S.S.Kranjčevića 4, 53291
053330010
novalja@amds.hr
Radno vrijeme (pon-sub): 8 - 21h
(ned): 8 - 20 h

Ogulin

Strossmayerova 3A, 47300
047531090
ogulin@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet): 8 - 20h (sub): 8 - 13h

Pazin

Dinka Trinajstića 2, 52000
052 592 009
pazin@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet): 8 - 20h (sub): 8 - 15h

Poreč

Trg Joakima Rakovca 3, 52440
052 435 441
porec@amds.hr
Radno vrijeme : (pon-sub): 8 - 21 h

Pula

Šijanska cesta 1, 52100
052 869 543
pula@amds.hr
Radno vrijeme (pon-sub): 9 - 21h

Rab

Palit 71, 51280
051 445 142
rab@amds.hr
Radno vrijeme (pon-sub): 8 - 20h

Rijeka Starčevića

Ante Starčevića 4, 51000
051322619
rijeka.tekstil@amds.hr
Radno vrijeme: (pon-pet) : 8 - 20h (sub): 9 - 14h

RK Rijeka

Riva 6, 51000, Robna kuća Ri
051 321 579
riva@amds.hr
Radno vrijeme: (pon-sub): 8 - 20h

Senj

Frankopanski trg 2, 53270
053333242
senj@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet) : 8 - 20h (sub): 8 - 14h

Tower centar Rijeka

J.P Kamova Tower centar 81A, 51000
051403986
tower@amds.hr
Radno vrijeme (pon-sub): 9 - 21h, (ned): 10 - 21h

Umag

Trgovačka 4c, 52470
052 894 5666
umag@amds.hr
Radno vrijeme : (pon-sub): 8 - 21 h

Bjelovar

Šetalište doktor Ivše Lebovića 13
043716903
bjelovar@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet) : 8 - 20h (sub): 8 - 14h

Čakovec

Strossmayerova 5, 40000
040 328 093
trgovina.cakovec@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet) : 8 - 20h (sub): 8 - 14h

Daruvar

Trg kralja Tomislava 14, 43500
043590007
daruvar@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet) : 8 - 20h, (sub): 8 - 14h

Ivanec

Ul.akademika Mirka Maleza 14, 42240
042208988
trgovina.ivanec@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet): 8 - 20h, (sub): 8 - 14h

Koprivnica

Trg bana Josipa Jelačića 16, 48000
048621199
koprivnica@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet) : 8 - 20h (sub): 8 - 14h

Krapina

Gajeva 26, 49000
049430065
krapina@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet): 8 - 20h (sub): 8 - 13h

Križevci

Ivana Zakmardija Dijankovečkog 5, 48260
048 271 129
krizevci@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet) : 8 - 20h (sub): 8 - 13h

Novska

Zagrebačka 1, 44330
044 601 692
novska@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet): 8 - 20h, (sub): 8 - 17h

Osijek

Sv.Leopolda Mandića 50a, 31000
031298300
osijek2@amds.hr
Radno vrijeme (pon-ned) : 9 - 21h

Sisak

Ul. Stjepana i Antuna Radića 17 (Korzo), 44000
044 782 7591
sisak@amds.hr
Radno vrijeme: (pon - pet) : 8 - 20h
(sub) : 8 - 17h

Varaždin

Ivana Gundulića 2, 42000
042200205
varazdin@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet) : 8 - 20h (sub): 8 - 14h

Vinkovci

Duga ulica 12, 32100
032331097
vinkovci@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet) : 8 - 20h (sub): 8 - 14h

Zabok

Zivtov trg 10, 49210
049223915
zabok@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet): 8 - 20h (sub): 8 - 15h

Đakovo

Ulica Franje Račkog 95, 31400
031586803
dakovo@amds.hr
Radno vrijeme (pon-sub): 8 - 20h, (ned): 8 - 12h

Dugo Selo

Zagrebačka ulica 4, 10370
01/
dugo.selo@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet): 8h - 20h, (sub): 8h-14h

Karlovac

Trg Hrvatskih redarstvenika 1, 47000
047 638 513
karlovac@amds.hr
Radno vrijeme: (pon- sub): 8 - 20h

Karlovac II

Ivana Gundulića 1, 47000
01/
karlovac2@amds.hr
Radno vrijeme: (pon - pet): 8 - 20 h
(sub): 8 - 15 h

Sveti Ivan Zelina

Trg Ante Starčevića 5, 10380
012061897
zelina@amds.hr
Radno vrijeme (pon-pet) : 8 - 20h (sub): 8 - 13h

Zagreb, Ilica

Ilica 298/a, 10000
013778708
ilica@amds.hr
Radno vrijeme (pon-sub) : 8 - 20h

Zapruđe

Ulica Karla Metikoša 4, 10000
012316217, D38
trgovina.zaprude@amds.hr
Radno vrijeme (pon-sub) : 8 - 21h, (ned): 8 - 20h